DEMİR FİYATLARI 
İskele Sistemleri 
2.El İskele / İkinci El İskele 
Asma iskele & Asansör iskele 
Cup-Lock / Fincanlı iskele 
H Tipi iskele 
Kamalı / Flanşlı iskele 
Kule ve Masa Tipi iskele 
Personel Yükseltici Platformlar 
Cephe Asansörleri 
Dikey & Teleskopik Platformlar 
Makaslı & Eklemli Platformlar 
Kalıp Sistemleri 
2.El Kalıp / İkinci El Kalıp 
Bahçe Duvarı Kalıpları 
Kaset Kalıp & Kanal Kalıp 
Öngermeli Kalıp Sistemleri 
Plywood Yüzeyli Kalıplar 
Prefabrik Kalıp Sistemleri 
PVC & Plastik Kalıp ve diğer 
Sac Yüzeyli Kalıplar 
Tünel Kalıp Sistemleri 
Teleskopik Dikme Teleskobik Direk 
2.El Teleskopik Dikme 
Tripod Ayak ( üç ayak ) 
İskele Aksesuarları 
Ayar Mili & Döküm Somun 
Boru Kelepçesi 
Döküm Elemanlar 
Flanş & Kurtağzı + Kama 
İnşaat Koruma Tülü / Ağı Emniyet Filesi_Perdesi 
Kalıp Aksesuarları 
Döküm Elemanlar 
H20 Ahşap Kiriş + Plywood 
Kereste 
Plastik Paspayı 
Tie-Rod + Somunu 
Yaylı Kilit / Çiroz 
Teleskopik D. Aksesuarları 
Döküm Somun & Mekanizma 
Kiralama Hizmetleri 
Kiralık iskele Sistemleri 
Kiralık Kalıp Sistemleri 
Kiralık Kule Vinç 
Kiralık Personel Yükseltici 
Kiralık Teleskopik Dikme 
FİRMA REHBERİ ( GENEL ) 
Basın, Medya ve Reklam 
Bilgisayar, Yazılım ve Teknoloji 
Dayanıklı Tüketim Malları San 
Deri Firmaları & Suni Deri 
Emlak, Gayrimenkul, Peyzaj 
Enerji Sektörü 
İnşaat Sektörü 
Kağıt ve Orman Sanayi 
Kimya ve Yan Sanayi 
Kurum ve Kuruluşlar, Eğitim 
Metal ve Yan Sanayi 
Mobilya ve Dekorasyon 
Muhtelif mal ve hizmetler 
Nakliyat Firmaları 
Otomotiv ve Yan Sanayi 
Tarım Hayvancılık ve Gıda San 
Tekstil ve Yan Sanayi 
Ticaret ve Parakende Satış 
Turizm ve Sağlık Hizmetleri 
Zemin ve Duvar Kaplamaları 
   
  Hatırla | Şifre?

 

 Haber Detayı
Ev almanın tam zamanı geldi
Ekonomik krizin etkisiyle inşaat sektöründe yaşanan durgunlukla birlikte konut fiyatları artık düşebileceği en dip seviyelere geldi.
Ve fiyatlardaki bu düşüş en çok ev sahibi olmak isteyenlere ve gayrimenkul yatırımcılarına yaradı. Bahar aylarında inşaat sektöründe beklenen canlanma ile birlikte gelecek talep artışı ise sektörü hareketlendirecek ve fiyatlar artacak. Bu nedenle, bireysel konut ve tüketici kredileri pazarında bankaların sunduğu düşük faiz oranlarının bulunduğu şu günler, ‘ev’lenmenin ve konuta yatırım yapmanın tam zamanı…

Gayrimenkul geliştirme alanında tam 37 yıldır kendi öz kaynakları ile 100’e yakın kamu ve özel sektör proje ve taahhüdünü başarıyla gerçekleştiren Propa İnşaat’ın İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, 2010’un son çeyreğinde şimdiki fiyatları görmenin imkânsız olacağını söyledi. Yastık altındaki döviz ve altınları gayrimenkule çevirmenin tam zamanı olduğunu belirten Özçiçek, şu an yüzde 1’ler seviyesinde seyreden faizlerin kısa vadede daha fazla düşmeyeceğini ve artan taleple birlikte yakın dönemde konut fiyatlarının zamlanacağını vurguladı. Son dönemlerde küçük dairelere talebin arttığını ve 1+1’ler ile stüdyo dairelerin revaçta olduğunu ifaden eden Özçiçek, bu dairelerin özellikle yatırımcılar için önemli avantajlar sunduğunu söyledi.

Konut yerine dert almayın, alırken kazandıran projelere yatırım yapın!

İnşaat firmalarının çok uygun fiyatlı ve özel ödeme koşullarına sahip kampanyalar ürettiğini hatırlatan Özçiçek, kendini amorti edebilecek ve gelecekte değer kazanacak projelere öncelik tanımak gerektiğine dikkat çekti. Kaliteli ve referanslı projeleri tercih etmenin garantili bir yatırımın en temel kuralı olduğunu belirten Özçiçek, gelişmekte olan bölgelerde hayata geçirilen konut projelerinin yatırımcılar için çok cazip bir fırsat olduğunu açıkladı.

Doğru yerde yatırım için bölge imar planlarını ve lokasyonu çok iyi analiz etmek gerektiğini vurgulayan Özçiçek, örneğin Anadolu yakasında Kartal, Maltepe, Pendik ve Kurtköy’ün, Avrupa yakasında ise Bahçeşehir, Başakşehir ve Esenyurt’un gözde merkezler olma yolunda ilerlediğini ifade etti.

Türkiye’de nüfus hızla artıyor, şehirler göç almaya devam ediyor. Şehirlerdeki binaların bir bölümü yaşlı, bir bölümünün de kalitesi düşük. Bu nedenle eski yerleşim bölgelerindeki konutların yerine yenileri yapılmaya devam edecek. Şehirler gelişmekte olan alternatif çevrelere doğru yayılacak ve konut talebi devam edecek. “Her yıl 600 bin konut açığının doğduğu ülkemizde konut ihtiyacı bitmez ve konut piyasası ölmez.” diyen Özçiçek, bu yüzden konuta yatırım yapanların her zaman olduğu gibi yine kazanacağını vurguladı.

Propa İnşaat’a 0212 347 02 89 numaralı telefondan ya da www.propa.com.tr sitesinden ulaşmak mümkün.

Konu ile ilgili basında yer alan diğer haberler

Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, yastık altındaki döviz ve altınları gayrimenkule çevirmenin tam zamanı olduğunu belirtti. Özçiçek yaptığı yazılı açıklamada, 2010 un son çeyreğinde şimdiki fiyatları görmenin imkansız olacağını ifade etti. Özçiçek, yastık altındaki döviz ve altınları gayrimenkule çevirmenin tam zamanı olduğunu, şu an yüzde 1 ler seviyesinde seyreden faizlerin kısa vadede daha fazla düşmeyeceğini ve artan taleple birlikte yakın dönemde konut fiyatlarının zamlanacağını vurguladı. Son dönemlerde küçük dairelere talebin arttığını ve 1 1 ler ile stüdyo dairelerin revaçta olduğunu ifade eden Özçiçek, bu dairelerin özellikle yatırımcılar için önemli avantajlar sunduğunu belirtti. İnşaat firmalarının çok uygun fiyatlı ve özel ödeme koşullarına sahip kampanyalar ürettiğini de hatırlatan Özçiçek, kendini amorti edebilecek ve gelecekte değer kazanacak projelere öncelik tanımak gerektiğine dikkati çekti. Özçiçek, "Gelişmekte olan bölgelerde hayata geçirilen konut projeleri yatırımcılar için çok cazip bir fırsat. Doğru yerde yatırım için bölge imar planlarını ve lokasyonu çok iyi analiz etmek gerek. örneğin Anadolu yakasında Kartal, Maltepe, Pendik ve Kurtköy, Avrupa yakasında ise Bahçeşehir, Başakşehir ve Esenyurt gözde merkezler olma yolunda ilerliyor" dedi. Her yıl 600 bin konut açığının doğduğu Türkiye de konut ihtiyacının bitmeyeceğini ve konut piyasasının ölmeyeceğini belirten Özçiçek, bu yüzden konuta yatırım yapanların her zaman olduğu gibi yine kazanacağını vurguladı.
AA


Tarih : 09 Mart 2010 18:36:17

   Bay İskele Kalıp ..
   Ser-metal Yapı El..
   Meteor Boya
   Öztem iskele kalı..
   Tosçelik Profil v..
   Alfa Döküm
   Karadeniz İskele ..
   Lego Kalıp Sac Ka..
   Oğuzhan Çelik isk..
   Highlift Makina O..
   Gg Global Pazarla..
   Dönmez İnşaat San..
   Uslu Hurdacılık V..
   Akgüller Çimento ..
   Plotterilan.net
   Tuğra Grup Kalıp ..
   Arlift Makina Pla..
   Mk İntertrans Ulu..
   Ankara Bahçelievl..
 

  ANA SAYFA   |  FİRMALAR   |   ÜRÜNLER   |  TEKNİK BİLGİ   |  REKLAM   |    İLETİŞİM

 
 

PLYWOOD   |    İNŞAAT FİRMALARI   |    DEMİR FİYATLARI    |   GOLD ÜYELİK     |    FİRMA SMS    |   FİRMA  EKLE

 
 

© 2009 İskele Kalıp Dünyası Tüm Hakları Saklıdır.

arananlar
0,02