DEMİR FİYATLARI 
İskele Sistemleri 
2.El İskele / İkinci El İskele 
Asma iskele & Asansör iskele 
Cup-Lock / Fincanlı iskele 
H Tipi iskele 
Kamalı / Flanşlı iskele 
Kule ve Masa Tipi iskele 
Personel Yükseltici Platformlar 
Cephe Asansörleri 
Dikey & Teleskopik Platformlar 
Makaslı & Eklemli Platformlar 
Kalıp Sistemleri 
2.El Kalıp / İkinci El Kalıp 
Bahçe Duvarı Kalıpları 
Kaset Kalıp & Kanal Kalıp 
Öngermeli Kalıp Sistemleri 
Plywood Yüzeyli Kalıplar 
Prefabrik Kalıp Sistemleri 
PVC & Plastik Kalıp ve diğer 
Sac Yüzeyli Kalıplar 
Tünel Kalıp Sistemleri 
Teleskopik Dikme Teleskobik Direk 
2.El Teleskopik Dikme 
Tripod Ayak ( üç ayak ) 
İskele Aksesuarları 
Ayar Mili & Döküm Somun 
Boru Kelepçesi 
Döküm Elemanlar 
Flanş & Kurtağzı + Kama 
İnşaat Koruma Tülü / Ağı Emniyet Filesi_Perdesi 
Kalıp Aksesuarları 
Döküm Elemanlar 
H20 Ahşap Kiriş + Plywood 
Kereste 
Plastik Paspayı 
Tie-Rod + Somunu 
Yaylı Kilit / Çiroz 
Teleskopik D. Aksesuarları 
Döküm Somun & Mekanizma 
Kiralama Hizmetleri 
Kiralık iskele Sistemleri 
Kiralık Kalıp Sistemleri 
Kiralık Kule Vinç 
Kiralık Personel Yükseltici 
Kiralık Teleskopik Dikme 
FİRMA REHBERİ ( GENEL ) 
Basın, Medya ve Reklam 
Bilgisayar, Yazılım ve Teknoloji 
Dayanıklı Tüketim Malları San 
Deri Firmaları & Suni Deri 
Emlak, Gayrimenkul, Peyzaj 
Enerji Sektörü 
İnşaat Sektörü 
Kağıt ve Orman Sanayi 
Kimya ve Yan Sanayi 
Kurum ve Kuruluşlar, Eğitim 
Metal ve Yan Sanayi 
Mobilya ve Dekorasyon 
Muhtelif mal ve hizmetler 
Nakliyat Firmaları 
Otomotiv ve Yan Sanayi 
Tarım Hayvancılık ve Gıda San 
Tekstil ve Yan Sanayi 
Ticaret ve Parakende Satış 
Turizm ve Sağlık Hizmetleri 
Zemin ve Duvar Kaplamaları 
   
  Hatırla | Şifre?

 

 Haber Detayı
İnşaat sektöründe 14 firma eleman avında

Soyak, Villa Yapı ve Koray İnşaat’ın aralarında olduğu 14 firma eleman alacak.


1. Soyak İnşaat ve Ticaret A.Ş.: Merkez ofiste ve İstanbul şantiyelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; Merkez ofis için mimarlar (REF: MER_M), elektrik-elektronik-makine mühendisleri (REF: MER_MÜH), planlama mühendisleri (REF:MER_PLN), İstanbul şantiyesi için elektrik-elektronik-makine mühendisleri (REF: ŞNT_MÜH). Başvurular en geç 18 Ağustos 2008 tarihine kadar 0 212 211 57 61 numaralı faksa, ik@soyakinsaat.com.tr adresine ya da www.kariyer.net internet adresine yapılabilecek.


2. Mehmet Çelik Şirketler Grubu: Konut sektöründe minimum 10 yıl deneyimli eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; mimar, makine mühendisi, inşaat mühendisi ve elektrik mühendisi. Başvurular 0 212 565 99 99 numaralı telefona ya da 0 212 565 89 59 numaralı faksa gönderilecek. Adaylar Vedat Özden ile irtibat kuracak.


3. Fatih İnşaat: Şantiye deneyimi olan, Autocad bilen ve metraj yapabilecek inşaat mühendisi alacak. Adaylar başvurularını, 0 212 671 04 41 numaralı telefona, 0 212 671 38 06 numaralı faksa ya da info@fatihinsaat.org yollayabilecek.


4. Villa Yapı: Prefabrik konut sektöründe faaliyet gösteren firma bünyesinde çalıştırmak üzere deneyimli pazarlama müdür yardımcıları ve imalat müdür yardımcıları alacak. Adaylar başvurularını 0 216 494 49 49 numaralı telefona ya da info@villayapi.com adresine gönderebilecek.


5. Anel Grup: Projelerinde görevlendirmek üzere çeşitli departmanlarda çalıştırmak üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje yöneticisi ve şantiye şefi (Ref: PY – SS), proje mühendisi (Ref: PM –ANL), tasarım mühendisi (Ref: TM – ANL), teklif mühendisi (Ref: TKL – ANL), planlama mühendisi (Ref: PLM – ANL),  teknik ressam (Ref: TR – ANL), insan kaynakları sorumlusu (Ref: İKS – ANL). Başvurular referans numarası girilerek insankaynaklari@anel.com.tr veya www.kariyer.net adresine gönderilebilecek.


6. Altın Gayrimenkul A.Ş.: Emlak işinde uzman ve profesyonel, sertifikalı emlakçılar yetiştirmeyi amaçlayan şirket bünyesinde görevlendirmek üzere  gayrimenkul danışmanları alacak. Başvurular en geç 31 Aralık 2008 tarihine kadar 0 212  654 17 60 numaralı telefona yapılabilecek.


7. Koray İnşaat: İstanbul Anadolu yakasında yapımına başlanacak proje ve İstanbul dışında devam eden otel projesi için inşaat mühendisi ya da mimarlık bölümünden mezun elemanlar alacak. Eleman alınacak alanlar; İstanbul’daki proje için kaba işler sorumlusu, şantiye design ofis sorumlusu, saha mühendisi ve mimar, otel projesinde çalışacak şantiye design ofis mimarı. Başvurular basvuruins@koray.com adresine yollanabilecek.


8. Dündar İnşaat: Yapı ve konut sektöründe deneyimli, üniversitelerin iç mimarlık, mimarlık ve inşaat mühendisliği bölümlerinden mezun eleman alınacak. Eleman alınacak alanlar; mimar (Ref: M), hak ediş ve kesin hesap mühendisi (Ref: HKM), satış takım yönetmeni (Ref: STY). İlgilenen adaylar referans kodlarını yazarak özgeçmişlerini info@dundaras.com.tr adresine ya da 0 216 385 77 81 numaralı faksa gönderebilecek.


9. DHT Holding: Üstün nitelikli konut projelerinde görev alan, idari yapılarda güçlü altyapıya sahip, proje yönetimi ve proje analizi konularında tecrübeli, sektörde 10-15 yıllık deneyimi olan proje müdürü alacak. Başvurular dht@dhtholding.net adresine yapılabilecek.


10. Kuzu Grup: İstanbul Avrupa yakası şantiyelerinde çalıştırmak üzere toplu konut sektöründe 10 yıl deneyimli şantiye şefi, harita mühendisi ve topoğraf alacak. Başvurular 0 212 662 75 61 numaralı faksa ya da cv@kuzugrup.com adresine gönderilebilecek.


11. Arte Yapı Sistemleri:  Alüminyum giydirme cephe sektöründe tecrübeli, projelendirme konularına hakim, uluslar arası şartname ve mevzuata göre teklif hazırlayabilen eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; mimar/teklif/yurtiçi (MTY1), mimar/proje/yurtdışı (MPY1), mimar/teklif/yurtdışı (MTY2). Başvurular referans kodu belirtilerek 0 216 370 18 38 numaralı telefona, 0 216 370 18 35 numaralı faksa ve arte@arteyapi.com.tr adresine yapılabilecek.


12. Tuna Yapı: Alüminyum giydirme cephe sektöründe tecrübeli veya yetiştirilmek üzere mimar, inşaat mühendisi ve inşaat teknikeri alacak. Başvurular 0 216 389 58 04 numaralı faksa ya da ik@tunayapi.com.tr adresine gönderilebilecek.


13. Pegasus Residence: Beylikdüzü satış ofisinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Beylikdüzü civarında oturan, inşaat konusunda teknik bilgisi olan bayan mimar veya tekniker alınacak. Adayların 0 212 853 12 11 ya da 0 532 774 77 43 numaralı telefonlardan Ünal Bey ile görüşmesi gerekiyor.


14. Ulka İnşaat: İstanbul Beylikdüzü’ndeki konut şantiyelerinde görevlendirmek üzere, ince işlerde tecrübeli teknik personel alınacak. Eleman alınacak alanlar; mimar ve ince işler teknikeri. Başvurular 0 216 550 95 03 numaralı faksa veya ulka@ulkainsaat.com adresine gönderilebilecek.
Tarih : 05 Ağustos 2008 00:40:55

   Bay İskele Kalıp ..
   Ser-metal Yapı El..
   Meteor Boya
   Öztem iskele kalı..
   Tosçelik Profil v..
   Alfa Döküm
   Karadeniz İskele ..
   Lego Kalıp Sac Ka..
   Oğuzhan Çelik isk..
   Highlift Makina O..
   Gg Global Pazarla..
   Dönmez İnşaat San..
   Uslu Hurdacılık V..
   Akgüller Çimento ..
   Plotterilan.net
   Tuğra Grup Kalıp ..
   Arlift Makina Pla..
   Mk İntertrans Ulu..
   Ankara Bahçelievl..
 

  ANA SAYFA   |  FİRMALAR   |   ÜRÜNLER   |  TEKNİK BİLGİ   |  REKLAM   |    İLETİŞİM

 
 

PLYWOOD   |    İNŞAAT FİRMALARI   |    DEMİR FİYATLARI    |   GOLD ÜYELİK     |    FİRMA SMS    |   FİRMA  EKLE

 
 

© 2009 İskele Kalıp Dünyası Tüm Hakları Saklıdır.

arananlar
0,02