DEMİR FİYATLARI 
İskele Sistemleri 
2.El İskele / İkinci El İskele 
Asma iskele & Asansör iskele 
Cup-Lock / Fincanlı iskele 
H Tipi iskele 
Kamalı / Flanşlı iskele 
Kule ve Masa Tipi iskele 
Personel Yükseltici Platformlar 
Cephe Asansörleri 
Dikey & Teleskopik Platformlar 
Makaslı & Eklemli Platformlar 
Kalıp Sistemleri 
2.El Kalıp / İkinci El Kalıp 
Bahçe Duvarı Kalıpları 
Kaset Kalıp & Kanal Kalıp 
Öngermeli Kalıp Sistemleri 
Plywood Yüzeyli Kalıplar 
Prefabrik Kalıp Sistemleri 
PVC & Plastik Kalıp ve diğer 
Sac Yüzeyli Kalıplar 
Tünel Kalıp Sistemleri 
Teleskopik Dikme Teleskobik Direk 
2.El Teleskopik Dikme 
Tripod Ayak ( üç ayak ) 
İskele Aksesuarları 
Ayar Mili & Döküm Somun 
Boru Kelepçesi 
Döküm Elemanlar 
Flanş & Kurtağzı + Kama 
İnşaat Koruma Tülü / Ağı Emniyet Filesi_Perdesi 
Kalıp Aksesuarları 
Döküm Elemanlar 
H20 Ahşap Kiriş + Plywood 
Kereste 
Plastik Paspayı 
Tie-Rod + Somunu 
Yaylı Kilit / Çiroz 
Teleskopik D. Aksesuarları 
Döküm Somun & Mekanizma 
Kiralama Hizmetleri 
Kiralık iskele Sistemleri 
Kiralık Kalıp Sistemleri 
Kiralık Kule Vinç 
Kiralık Personel Yükseltici 
Kiralık Teleskopik Dikme 
FİRMA REHBERİ ( GENEL ) 
Basın, Medya ve Reklam 
Bilgisayar, Yazılım ve Teknoloji 
Dayanıklı Tüketim Malları San 
Deri Firmaları & Suni Deri 
Emlak, Gayrimenkul, Peyzaj 
Enerji Sektörü 
İnşaat Sektörü 
Kağıt ve Orman Sanayi 
Kimya ve Yan Sanayi 
Kurum ve Kuruluşlar, Eğitim 
Metal ve Yan Sanayi 
Mobilya ve Dekorasyon 
Muhtelif mal ve hizmetler 
Nakliyat Firmaları 
Otomotiv ve Yan Sanayi 
Tarım Hayvancılık ve Gıda San 
Tekstil ve Yan Sanayi 
Ticaret ve Parakende Satış 
Turizm ve Sağlık Hizmetleri 
Zemin ve Duvar Kaplamaları 
   
  Hatırla | Şifre?

 

 Haber Detayı
İnşaat sektöründe 13 firma eleman avında

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren 13 firma, projelerinde görevlendirmek üzere eleman alacak.


1. Ünal Şirketler Grubu: Ankara Merkez Ofisi’nde görevlendirmek üzere  eleman alacak. Yurt içi mevzuatına hakim, komple ihale dosyası hazırlayabilecek, fiyatlandırma yapabilecek, ihale, keşif, metraj ve analizde en az 5 yıl deneyimli, yurtiçi ihaleleri takip edecek, iyi derecede İngilizce bilen inşaat mühendisi alacak. Başvurular Ceyhun Atıf Kansu Caddesi 61.Sokak No:5 Balgat adresine şahsen ya da 0 312 284 90 00 nolu telefona veya 0 312 284 92 92 nolu faksa yapılabilir.


2. RG Const. Limited: Rusya’da görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; mimar-şantiye şefi (Ref:01), saha inşaat mühendisi (Ref:02), makine mühendisi (Ref:03), elektrik mühendisi (Ref:04), harita mühendisi-topograf (Ref:05), inşaat-elektrik ve mekanik teknikerleri (Ref:06). Adaylar başvurularını 0 212 465 73 59-60 numaralı faksa yollayabilir.


3. Yaşar Üniversitesi: Üniversitenin Mühendislik-Mimarlık Fakültesi’ne bağlı Mimarlık, İç Mimarlık Bölümleri’nde görevlendirmek üzere öğretim öğretim görevlileri, araştırma görevlileri ile profesör, doçent, yard. Doçent kadrolarına öğretim üyeleri alacak. Eleman alınacak alanlar; iç mimarlık bölümü (Ref:ID-08), mimarlık bölümü (Ref:MİM-08), bilgisayar mühendisliği bölümü (Ref:BM-08). Adayların başvurdukları referans kodunu girerek dilekçe, fotoğraflı özgeçmiş, araştırma eserlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını, yabancı dil düzeyi bilgilerini içeren başvuru dosyalarını üniversiteye göndermeleri gerekiyor.


4. Al Ghuair Construction Industries: Zemin mekaniği ve uygulamaları, alüminyum cephe uygulamaları, hazır beton tedariği, beton ürünleri imalatı ve mermer uygulamaları alanlarında görevlendirmek üzere elemanlar alacak. Eleman alınacak alanlar; operasyon müdürü (Ref: O.M), proje müdürü (Ref: P.M), proje mühendisi (Ref: P.E), satınalma ve depo müdürü (Ref: P.W.M), kesin hesap mühendisi (Ref: Q.S), ihale hazırlama mühendisi (Ref: E.E), hazır beton tesisi mühendisi (Ref: C.P.E), ticari müdürü (Ref: C.M), sözleşmeler müdürü (Ref: C.C), dizayn ve teknik müdür (Ref: T.M), kalite güvence / kalite kontrol mühendisi (Ref: QA/QC), teknik ressam (Ref: D), muhasebeciler (Ref: Account). Başvurular referans kodu ve USD maaş beklentileri belirtilerek berk.p@alghurairgroup.com adresine gönderilebilir.


5. Urartu İnşaat: Kütahya’daki baraj şantiyesinde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; şantiye şefi, saha mühendisleri, maden mühendisi ve jeoloji mühendisi. İlgililer özgeçmişlerini 0 216 363 14 74 numaralı faksa veya ik@urartuinsaat.com adresine gönderebilir.


6. Uransan Dış Ticaret, Taahhüt ve Yatırım A.Ş.: Ankara’da yapımı devam eden lüks konut projesinin satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirecek elemanlar alacak. Eleman alınacak alanlar; konut satış ve pazarlama müdürü ve pazarlama elemanları. Konut satışı konusunda deneyim gerekiyor. İlgilenenler başvurularını 0 216 474 97 63 veya ikaynak@uranholding.com adresine yapabilir.


7. Sistem İnşaat Akaryakıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.: Yurtiçi ve yurtdışı uygulamalarında şantiye şefi olarak görevlendirilmek üzere; kaba ve ince yapı işlerinde minimum 3 yıl deneyimli, İngilizce bilen inşaat mühendisi ve mimar alınacak. Adaylar özgeçmişlerini info@sistem-yapi.com adresine veya 0 212 876 25 35 numaralı faksa gönderebilir.


8. PMI Mimarlık ve Mühendislik Müşavirlik Ltd. Şti: Firma bünyesinde ve şantiyelerde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; proje müdürü (PM), saha mühendisi (SM). Adayların proje yönetimi ve proje koordinasyonu konularına hakim, ihale dosyası hazırlayabilen, en az 7-8 yıl ofis ve şantiye tatkibat tecrübesi olması, çok iyi derecede MS Office ve Autocad programlarını bilmesi gerekiyor. Başvurular 0 216 580 83 57 numaralı faksa veya pmi@pmi-mng.com adresine gönderilebilir.


9. Sehil İnşaat: Türkmenistan’da görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; harita mühendisi, topograf, teknik ressam, inşaat mühendisleri ve teknikerleri, şantiye şefi, işçi sağlığı ve iş güvenliği uzmanı ve dizel ustası. Başvuruların 0 212 325 40 30 numaralı telefona, 0 212 325 40 49  numaralı faksa veya nejla@sehil.com.tr adresine gönderilmesi gerekiyor.


10. Rena İnşaat: İhale teklifi hazırlayabilen, hak ediş tanzimi ve kesin hesap konusunda deneyimli, Bayındırlık, Vakıflar, Kültür Bakanlığı fiyat ve şartnamelerini bilen, 5 yıl deneyimli askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için) mimar ve mühendis alınacak. Ayrıca yardımcı eleman ve ön büro sekreteri de alınacak. Adaylar özgeçmişlerini ik@renainsaat.com adresine, 0 216 478 33 32 numaralı telefona veya 0 216 478 14 40 numaralı faksa gönderebilir.


11. Rayana Residence: İstanbul Beylikdüzü’nde residence inşaatında görevlendirmek üzere mimar, inşaat mühendisi, inşaat teknikeri, makine mühendisi ve elektrik teknikeri alacak. Avcılar, Büyükçekmece, Beylikdüzü veya yakın civarda ikamet eden ince işlerde tecrübeli adaylar aranıyor. Başvurular info@rayana.com.tr adresine yapılabilir.


12. Promet: Merkez ofis ve şantiyelerde görevlendirmek üzere eleman alacak. Eleman alınacak alanlar; mimar, içmimar, şantiye şefi, interior designer, product manager, satış mühendisleri, inşaat teknikerleri, mekanik işler şefi, bilgisayar teknisyeni, makine-elektrik teknisyeni. Başvurular 0 216 327 50 94 numaralı faksa ya da info@promet.com.tr adresine yapılabilir.


13. Çelik Çizgi: Ofis ve şantiyelerde görevlendirmek üzere en az 2 yıl deneyimli mimar alacak. İlgilenen adayların basvuru@celikcizgi.com.tr adresine başvurması gerekiyor.


emlakkulisi
Tarih : 22 Temmuz 2008 16:57:37

   Bay İskele Kalıp ..
   Ser-metal Yapı El..
   Meteor Boya
   Öztem iskele kalı..
   Tosçelik Profil v..
   Alfa Döküm
   Karadeniz İskele ..
   Lego Kalıp Sac Ka..
   Oğuzhan Çelik isk..
   Highlift Makina O..
   Gg Global Pazarla..
   Dönmez İnşaat San..
   Uslu Hurdacılık V..
   Akgüller Çimento ..
   Plotterilan.net
   Tuğra Grup Kalıp ..
   Arlift Makina Pla..
   Mk İntertrans Ulu..
   Ankara Bahçelievl..
 

  ANA SAYFA   |  FİRMALAR   |   ÜRÜNLER   |  TEKNİK BİLGİ   |  REKLAM   |    İLETİŞİM

 
 

PLYWOOD   |    İNŞAAT FİRMALARI   |    DEMİR FİYATLARI    |   GOLD ÜYELİK     |    FİRMA SMS    |   FİRMA  EKLE

 
 

© 2009 İskele Kalıp Dünyası Tüm Hakları Saklıdır.

arananlar
0,42